Ярмолинецькі вогнеборці нагадали громадянам про пожежну безпеку в побуті

Дата: 29.11.2021 14:10

Аби запобігти пожежам та трагічним наслідкам на них, 17 листопада працівники Хмельницького районного управління здійснили протипожежне відпрацювання житлового сектору в с. Тарасівка та с. Андріївка Солобковецької територіальної громади Хмельницького району.

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Під час заходу фахівці ДСНС поспілкувалися з жителями сіл, нагадавши основні правила пожежної безпеки та дії в разі небезпеки. Разом з тим, під час рейду рятувальники звертали увагу господарів на стан пожежної безпеки в житлових будинках, стан електропроводки, димоходів, печей тощо.

Для закріплення почутого громадянам вручили тематичні пам’ятки з переліком протипожежних правил, а також правилами безпеки життєдіяльності та поведінки в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

#ДСНС_України #ДСНС_Хмельниччини