Учнівський та педагогічний колектив Глушковецької гімназі Солобковецької ТГ взяв участь у патріотичному забігу в рамках проєкту «Марафон, який ніхто не хоче бігти».

Патріотична акція відбулась 09 грудня, не зважаючи на сніг та мороз, вони бігли заради підтримки наших військовослужбовців.

Забіг під назвою «Марафон, який ніхто не хоче бігти» було започатковано за кілометр від лінії фронту в українському селищі Нью-Йорк, що на Донеччині. Цього року, 7 листопада, у день знаменитого Нью-Йоркського марафону, його розпочали п’ятеро людей, чиє життя пов’язане з війною: військовий, волонтерка, медик, військовий журналіст та переселенка.

У ті дні  на забіг заради підтримки України  зареєструвалися понад 35 500 учасників із 57 країн.