Робочий візит Ульяни Ткаченко до Солобковецької громади

Дата: 14.12.2021 13:31

Нещодавно депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко відвідала Солобковецьку громаду. Під  час візиту депутатка побувала в закладах загальної середньої освіти, яким подарувала м’які пуфи для початкових класів, а також м’які дивани для Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ст.

Неоминула під час візиту і Солобковецький будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю. Пані Уляна передала засоби для дезінфекції та гігієни для осіб похилого віку.  Також дизенфікуючі та пральні засоби були надані всім дошкільним навчальним закладам Солобковецької територіальної громади.
Керівництво та жителі громади висловлюють слова вдячності депутату Хмельницької обласної ради Уляні Ткаченко, а також громадській організації «За конкретні справи» за надану допомогу та підтримку.