Села Солобковецької громади інтегруються в сучасний інтернет-простір

Дата: 14.12.2021 16:24

Громада не може ефективно працювати в обмеженому інформаційному просторі без сучасних комунікаційних технологій. Також громаді важче вистояти в умовах пандемії та карантину, не маючи можливості водночас працювати дистанційно та бути на зв’язку із великою кількістю людей, організацій і виконувати свої обов’язки.

З державного бюджету, громадам області виділялася субвенція на підключення до широкосмугового інтернету закладів соціальної інфраструктури у сільській місцевості. У 2021 році на ці заходи Солобковецькій громаді було погоджено фінансування у розмірі 350 000 гривень. За ці кошти збудувати 40 кілометрів оптичних мереж, підключино до оптичного інтернету 10 закладів соціальної сфери (ФАП, 2 сільських будинки культури, 2 сільські клуби та 4 бібліотеки, 1 заклад дошкільної освіти). Протягом 2021 року до швидкісного інтернету підключено 5 населених пунктів (с. Слобідка-Глушковецька, с. Тарасівка, с. Проскурівка, с. Корначівка, с. Майдан Морозівський)

Оптическое волокно и оптоволоконный интернет. Что это и как подключить?