Під час пандемії коронавірусу на новорічні свята людям краще залишитися вдома й провести ці дні в колі сім’ї. Слід повністю відмовитися від місць скупчення людей.

Про це повідомив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебреісус у Twitter, пише Громадське.

«Усі ми хочемо бути з нашими близькими під час майбутніх свят, але ми не повинні розслаблятися. Через COVID-19 свята пройдуть не так, як зазвичай, але це не означає, що ми не зможемо святкувати»

сказав глава ВООЗ.

За його словами, зараз краще відмовитися від подорожей на новорічні свята і відзначати їх удома. Не варто також запрошувати великі компанії до себе додому. А якщо все ж зустрічатися з членами інших домогосподарств, краще робити це на вулиці.

Також він зазначив, що маска та соціальна дистанція продовжують бути основними способами профілактики коронавірусу. Не варто відвідувати транспорт і торгові центри в годину пік. За можливості краще робити онлайн-покупки.