Купання на Водохреща в 2022 році – де купатися 19 січня у Солобковецькій громаді

Дата: 18.01.2022 16:15

Свято Водохреща або Йордана українці відзначають 19 січня 2022 року. Цього дня до звичайних святкувань додається ще освячення води. Також дехто звик пірнати в ополонку.  Ми розповідаємо де в Солобковецькій громаді можна  пірнати в ополонку 19 січня.

Це дві локації, які зазвичай облаштовуються у громаді.
В с. Андріївка облаштовано купальню для купання біля каплички та в с. Проскурівка щорічно облаштовують купальню в долині на річці Ушка.
Шановні жителі та гості Солобковецької громади! Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у святковому купанні в день Водохреща.
в с. Андріївка на 10:00 годину (буде організовано гаряча юшка та місце для переодягання)
в. с. Проскурівка на 8:00 годину.