Шановні мешканці Солобковецької громади! В Україні стрімкими темпами зростає статистика із захворювання на коронавірус. Збільшується вона і в нашій громаді. На цьому тижні вдалося уникнути переходу до "червоного" рівня епіднебезпеки, школи переведено на дистанційну форму навчання, садочки поки працюють у звичному режимі. Але, за прогнозами фахівців, новий, значно сильніший, штам коронавірусу розповсюджується набагато швидше.

Чому в Україні пробуксовує вакцинація проти коронавірусу?

На сьогоднішній день найдієвішим способом боротьби з COVID-19 є вакцинація. Давайте створювати колективний імунітет, щоб швидше та безпечніше подолати цю страшну хворобу.

Зробити щеплення можна щодня в робочий час у приміщенні Солобковецької амбулаторії загальної практики та сімейної медицини. Сьогодні є кілька видів вакцин на вибір. Чекаємо всіх бажаючих пройти вакцинацію від COVID-19 за адресою: с. Солобківці, вул. Ломоносова, 5, щодня з 9:00 до 17:00.

Пам'ятайте: наше здоров'я - в наших руках!