Захистіть дитину від невиліковного паралічу, спричиненого поліомієлітом!

Дата: 08.02.2022 16:25

Кожна невакцинована або не повністю вакцинована дитина зараз у небезпеці. В Україні критично низький рівень охоплення вакцинацією: лише 80%* дітей віком до одного року отримали три дози щеплення від поліомієліту за необхідних 95%.

Поліомієліт може загрожувати величезній кількості невакцинованих або не повністю вакцинованих дітей невиліковним паралічем і навіть смертю протягом кількох годин.

Ліків від цієї хвороби не існує, єдиним і безальтернативним захистом від хвороби є щеплення.

У матеріалі для батьків ви дізнаєтесь що спричиняє поліо, якими можуть бути наслідки хвороби, як захистити дитину та про вакцини від поліомієліту.

*Дані МОЗ України станом на 1.01.2022.