200 людей з різних областей України взяли участь у зимових змаганнях з мандрівництва «Снігохід». Серед них команда з Солобковецької громади - «Січові стрільці» Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ с. Команда була представлена у категорії любителів 17+ , у якій було понад 30 команд.

Стартували учасники від Саранчуківської школи. Загалом на маршруті, яким біжать, позначено 45 точок. Мандрівники на свій розсуд вибирають ті точки, за якими йтимуть. Одна із основних точок – фельдшерський пункт в селі Тростянець, що за 12 кілометрів від Саранчуків.
Команда посіла 14 місце з 29 і це вагомий результат для наших учасників. Висловлюємо слова підтримки учасникам команди «Січові стрільці» та капітану команди Будзінському Роману. Для нас ви вже переможці .