ХМЕЛЬНИЦЬКА ОКРУЖНА ПРОКУРАТУРА

0253-2-15-81                                                                     jarmol_prok@ukr.net

16 лютого 2022 року

Знайшли по «гарячих слідах»: двох ярмолинчан взято під варту за підозрою у грабежі

За процесуального керівництва Ярмолинецького відділу Хмельницької окружної прокуратури двом чоловікам повідомлено про підозру у грабежі, поєднаному з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’з проникненням у приміщення, за попередньою змовою групою осіб (ч.3 ст. 186  Кримінального кодексу України).

За даними слідства, у лютому цього року двоє жителів смт Ярмолинці проникли на територію місцевого товариства, зв’язали охоронця та викрали із сейфа понад 120 тис грн.

Підозрюваним обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Хмельницького районного управлінням ГУНП у Хмельницькій області.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 186 передбачає покарання у виді позбавлення волі від 4 до 8 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокурор Ярмолинецького відділу

Хмельницької окружної прокуратури                                    Вікторія Гуменна