Шановні жителі громади !

Завершився рік нашої з Вами спільної роботи.  Я, як сільський голова, звітую перед Вами про проведену роботу у 2021 році.

Згідно  вимог  закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в Україні» на  Ваш  розгляд виношу  звіт сільського  голови за  2021  рік  діяльності сільської територіальної  громади.
     Найголовніший  об’єкт діяльності будь - якої влади є людина з усіма її  суспільними проблемами. Саме цій стратегічній  меті підпорядкована  робота сільської ради і моя, зокрема як голови. Цього  вимагає і конституційний принцип, в якому   підкреслено,  що  єдиним  джерелом  влади є народ. Тож і  основою  наших дій була  і  залишається  місцева  самоврядність. Без цього  неможлива ефективна регіональна  політика, а  відповідно і  розвиток інфраструктури населених  пунктів територіальної  громади, інтереси яких представляє сільська  рада.