Обмеження руху у Хмельницькій області

Дата: 24.02.2022 09:49

До уваги мешканців Хмельниччини

????В зв’язку із запровадженням надзвичайного стану на всій території України, Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області повідомляє про встановлення блок-постів на дорогах, які перетинають кордони між сусідніми із Хмельниччиною областями – з Рівненською, Житомирською, Вінницькою.

???? Просимо зберігати спокій, не панікувати, вірити лише офіційним новинам із ресурсів МОУ, ЗСУ, МНС, Офісу Президента України.

??????? Тим, хто перебуває у дорозі – бути готовим до перевірки документів. По можливості – залишайтеся вдома, тримайте напоготові зібрані індивідуальні тривожні набори: документи, гроші, продукти харчування тривалого зберігання, натільна білизна, засоби гігієни, столові набори посуду, рушник, ліхтарик та запасні елементи живлення, аптечка першої допомоги, блокнот, ручка.

? Дорожня інфраструктура працює в штатному режимі, про будь які зміни оперативно інформуватимемо усіма доступними засобам