Депутати Солобковецької сільської ради звернулися до урядів країн-членів НАТО, президента Сполучених Штатів Америки, президента Франції, канцлера Німеччини, послів усіх держав світу щодо необхідності закриття неба над Україною..
Відповідне звернення під час позачергової сесії яка відбулась 05 03 2021 ухвалили депутати Солобковецької сільської ради.
– Звертаємось до вас на підтримку звернення Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною, – йдеться у тексті звернення. –  Вже 10 добу російські війська розстрілюють та знищують ключові об’єкти інфраструктури України. Проводять масові обстріли житлових районів українських міст та сіл з використанням авіації, балістичних ракет, артилерії, реактивних систем залпового вогню. Сотні мирних громадян України вже загинули – це ціна зволікання із закриттям неба.