«Фонд соціального страхування України є гарантом виплат, допомог та медико-соціальної підтримки для мільйонів українських працівників, вагітних жінок, потерпілих на виробництві та їх родин», – зазначає начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Сергій Кіндзерський. – «Тому попри умови воєнного стану фахівці управління продовжують роботу для безперервного здійснення усіх виплат».

04 березня поточного року управлінням подано платіжні доручення до Головного управління Державної казначейської служби України у Хмельницькій області для фінансування щомісячних страхових виплат та всіх видів догляду особам, потерпілим в результаті нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

Також у повному обсязі профінансовано надання матеріального забезпечення за заявами-розрахунками, поданими роботодавцями по 15 лютого 2022 року.

На сьогоднішній день зазначені кошті перераховані на рахунки роботодавців для здійснення виплат працівникам.

Звертаємось до страхувальників із проханням не затримувати здійснення виплат і перераховувати допомоги своїм працівникам одразу після надходження коштів від Фонду соціального страхування України.

Оперативна інформація щодо оплати лікарняних і перерахування коштів безпосередньо на рахунки роботодавців, як і раніше, оновлюється у цьому телеграм-каналі Фонду соціального страхування України https://t.me/socialfund за тегами #фінансування_оперативно та #фінансування_страхувальників.

Бережімо одне одного і підтримуємо захисників України!

Фото без опису