15 день повномаштабної війни в Україні.

Сьогодні Солобковецька громада не залишається осторонь, а її жителі активно працюють в тилу і роблять свій внесок в перемогу України.

Піднялися усі: військові й територіальна оборона – на захист, надзвичайники і медики – на порятунок, самоврядування й мирні мешканці – на забезпечення надійного ТИЛУ.

Свідченням цього є комплекс вжитих заходів з метою забезпечення потреб військових і для тих людей, які вимушено покинули свої домівки і шукають прихисток. Організовано

евакуаційні пункти для переміщених осіб.

Громада докладає максимум зусиль для підтримки воїнів та біженців: триває збір, розподіл та відправлення необхідних продуктів харчування, ліків, коштів, одягу тощо.

В такий складний і надзвичайно тривожний час дякуємо воїнам за мирне небо над головою, за спокійний сон, за мужність, за те, що Ви є, за відданість.

Спільними зусилами підтримуємо сьогодні наших героїв.

Та йдемо разом до перемоги!

Все буде Україна!