Солобковецька громада продовжує свою роботу на гуманітарному фронті.

Дата: 24.05.2022 15:54

Солобковецька громада продовжує свою роботу на гуманітарному фронті. 23 травня спільно із Новодунаєвецькою, Ярмолинецькою громадами та релігійною громадою с. Глушківці передали партію гуманітарного вантажу Благодійному фонду «Янголи спасіння».

Найближчим часом гуманітарну допомогу доправлять на схід для забезпечення потреб вимушених переселенців та населення, що проживає в зоні бойових дій. У Донецькій та Луганській області.

Продовжуємо й надалі збирати та доставляти гуманітарну допомогу для підтримки тих людей, що потерпають від військових дій, адже лише спільними зусиллями та об’єднавшись, ми наближуємо нашу перемогу.

Тримаймо стрій! Разом до перемоги!
Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят и на открытом воздухеВозможно, это изображение 3 человека, люди стоят и на открытом воздухеВозможно, это изображение 3 человека, люди стоят и на открытом воздухеВозможно, это изображение 3 человека, люди стоят, автомобиль и дорога