Три роки за ґратами за бійку – засуджено жителя Хмельницького району

Дата: 15.08.2022 08:14

За публічного обвинувачення Ярмолинецького відділу Хмельницької окружної прокуратури суд визнав винним 24-річного чоловіка в нанесенні умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження (ч.1 ст.122  Кримінального кодексу України).

Встановлено, що в липні минулого року двоє чоловіків посварились. Сварка переросла в бійку.

Засуджений гамселив потерпілого обома руками по обличчю, внаслідок чого спричинив йому декілька переломів кісток.

Незважаючи на позицію обвинуваченого, який вину у вчиненому кримінальному правопорушенні не визнавав та наполягав, що захищався від неправомірних дій потерпілого,  в суді під низкою доказів було доведено, що удари були нанесені умисно.

Вироком Ярмолинецького районного суду його засуджено за                       ч. 1 ст. 122 КК України до 3 років позбавлення волі (максимальна міра покарання, передбачена санкцією вказаної статті). Окрім цього, кривдник сплатить 50 тис грн моральної та 15 тис матеріальної шкоди.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.

Прокурор Ярмолинецького відділу

Хмельницької окружної прокуратури                           Вікторія ГУМЕННА