В закладах загальної середньої освіти Солобковецької громади розпочався новий 2022-2023 навчальний рік.

Він відрізняється від попередніх – нашим дітям доведеться здобувати знання в умовах війни. Через російську агресію День знань діти зустріли не так, як звикли завжди.

Цього року шкільний поріг уперше переступили 33 першокласники, які з нетерпінням чекали початку шкільного життя, зустрічі з новими друзями. Також до родини здобувачів освіти наших закладів приєднались діти з числа внутрішньо переміщених осіб.

Сьогодні створення безпечного середовища для здобуття освіти є першочерговим завданням для працівників освітньої галузі.

В закладах освіти Солобковецької громади облаштовано захисні споруди, відповідно до вимог чинного законодавства.

Здобувачі освіти  вже розпочали навчання та впевненим кроком адаптуються  до освітнього процесу та нових умов навчання.

Хай ваш шкільний шлях буде легким, а усі перепони пройдено з успіхом.Фото без опису