З сумом та сльозами на очах жителі с. Солобківці прощались із загиблим Героєм – Геретою Олександром. Багато небайдужих прийшли розділити горе з сім’єю загиблого Героя — друзі, військові побратими, духовенство, представники місцевої влади та земляки.

Кортеж із тілом загиблого на війні Героя зустрічали «живим коридором» з українською символікою. Прощались із Героєм на площі біля сільської ради, весь шлях до цвинтаря був встелений квітами.

Жодні слова не можуть загоїти рану у серцях рідних. Нехай Бог дає Вам сили пережити утрату. А добрий і світлий спомин про покійного захисника залишиться у пам’яті родини та друзів. Вічна слава українському воїну, який захищав Батьківщину і поклав за неї і за кожного з нас своє життя.

Він служив правдою та волею за нашу Україну, за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця з 2014 року.

Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять Герою!