Напередодні професійного свята працівників соціальної сфери України відбулися урочистості та вшанування суспільно важливої і значимої праці фахівців соціальної сфери Солобковецької громади.

Працівників привітав сільський голова Сергій Когут, начальник відділу соціальної політики Ірина Кільмар та директор КЗ «Центр надання соціальних послуг» Тетяна Ковальчук.

Сьогодні на плечі соціальних працівників лягла додаткова відповідальність – турбота про всіх хто цього потребує. Вони гідно та з почуттям глибокого патріотизму виконують свій обов’язок.

Дякуємо кожному з Вас, за Вашу людяність та доброту, сумлінне ставлення до своїх обов’язків та високий професіоналізм, наближення Перемоги на своєму фронті!

Нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!