У Солобковецькій громаді працювала мобільна медико-психологічна бригада Червоного Хреста №2.

Мобільною бригадою Червоного Христа №2, яка діє у рамках спільного проекту Норвезького Червоного Хреста, Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України та за підтримки Хмельницької обласної військової адміністрації, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування було проведено консультацій для внутрішньо переміщених осіб в Солобковецькій громаді профільниими лікарями.

В рамках проєкту надається медична допомога внутрішньо переміщеним особам у населених пунктах Хмельницької області, а також у Солобковецькій громаді. Зокрема, огляд лікарів, діагностика, направлення до фахівців. За потреби працівники мобільних бригад надають необхідні медикаменти. Також надаються консультації психолога.

Всі послуги мобільні бригади надають за місцем розміщення внутрішньо переміщених осіб безплатно, без попереднього запису.

#Ukraine #URCS #ТЧХУ #ЧервонийХрест