Мережа DOCU/CLUB це один із стратегічних напрямів роботи ГО «Докудейз», спрямований на підвищення обізнаності про права людини та вільний доступ громадян України до кращого документального кіно з усього світу. За допомогою фільмів та дискусій поширюються знання про права людини та про методи їх захисту, формується в українському суспільстві розуміння людської гідності як найвищої цінності, розвивається громадянський активізм та формується активне громадянське суспільство.

Під час даного заходу було переглянуто документальний фільм «Рахую дні, рахую роки», режисеркою якого є Монне Ліндстрьом. У даному фільмі підіймалися проблеми долі дітей батьків, які мають конфлікт із законом та ведуть антисоціальний спосіб життя. Також у рамках даного клубу після закінчення перегляду відбулося обговорення із учасниками проекту проблем, які авторка підіймала у своєму фільмі.