На виконання Указу Президента України від 28 липня 2021 року №-333/2021 «Про День молоді», 12 серпня в Україні щорічно відзначається День молоді.

Хмельницька обласна військова адміністрація, управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької ОВА, молодіжна рада при обласній державній адміністрації спільно з молодіжним центром запрошують молодь Хмельниччини взяти участь в обласному форумі «В єдності наша сила:
Хмельниччина», який відбудеться 10 серпня 2023 року в приміщенні Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту (вул. Кам’янецька, 3, м. Хмельницький).
Разом із представниками влади, волонтерами, тренерами, підприємцями та громадськістю буде обговорено ряд пріоритетних питань: внесок та важливість молоді в пришвидшення перемоги України; участь молодих людей у прийнятті рішень на усіх рівнях; молодіжне підприємництво;
подолання травм, спричинених війною; відновлення та модернізація молодіжної інфраструктури тощо.
Запрошуємо до участі у форумі представників територіальних громад, які прагнуть змінювати суспільство та зацікавлені в розвитку молодіжної сфери Хмельниччини! Просимо поширити зазначену інформацію серед активної молоді, громадських організацій та зацікавлених осіб Вашої громади, а також на інтернет-платформах.
Попередня обов’язкова реєстрація учасників до 28 липня 2023 року за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1g2dhwKDNBblk7UUDVdEjfepPTE 26wq3dGPTxHz5qcfs/edit.Фото без опису