Хмельницьке районне управління Головного управління  Держспродспоживслужби в Хмельницькій області інформує Вас, що у Хмельницькій області орієнтовно з 15. 09. 2023 розпочинається проведення планової пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин (лисів, вовків, єнотів, собак тощо) проти сказу.

Під час компанії буде оброблена площа у кількості 16,44 тис. км квадратних. При цьому будуть застосовуватись спеціальні приманки з антирабічною вакциною для диких м’ясоїдних, яка безпечна для людей та інших тварин. Заплановано розповсюдити 411 011 доз приманок.

Розповсюдження вакцини проводитиметься шляхом ручного розкладання принад з вакциною за межами населених пунктів на узліссях, узбіччях доріг, біля річок, сільськогосподарських угідь.