Благодійний фонд "Подільська перлина" забезпечив новенькими ліжками та матрацами внутрішньо переміщених осіб

23 лютого в Солобковецькій громаді благодійний фонд "Подільська перлина" забезпечив новенькими ліжками та матрацами  внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території громади. Сьогодні як ніколи необхідно єднатися та підтримувати один одного і ми україніці це продовжуємо робити, наближаючи перемогу. Ця допомога ініційована Канадсько-Українською фундацією та Конгресом українців Канади. Дякуємо Хмельницькому обласному благодійному фонду «Подільська перлина» за надану допомогу.

Пенсії за віком

Право на призначення пенсії за віком визначається залежно від набутого страхового стажу при досягненні передбаченого законом віку. Загальні умови призначення пенсії за віком визначено статтею 26 Закону України від 09.07.2003 № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Законом визначено вимоги щодо наявності необхідного страхового стажу для виходу на пенсію після досягнення 60, 63 або 65 років.

Фахівці ради взяли участь у навчальному семінарі щодо публічних закупівель

З 15 лютого 2023 року Асоціація міст України спільно з Міністерством економіки України та з Державною Установою «Професійні закупівлі» проводить у кожній області України навчальні заходи на тему: «Організація ефективного процесу закупівель державних замовників через електронні каталоги «Prozorro Market».

Аудитори Хмельниччини за січень 2023 року забезпечили відшкодування 4 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів

За результатами проведення 27 заходів державного фінансового контролю впродовж січня поточного року Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час моніторингу закупівель встановило порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 51,2 млн грн.

Щодо виїзду за кордон посадовців, які мають дітей з метою їх відвідування за кордоном або для супроводження таких дітей для виїзду за межі України

Постановою Кабінету Міністрів України від 10 лютого 2023 року №119 внесено чергові зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 року №57.

Стягнення аліментів на утримання дитини

Відповідно до ст.180 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Способи виконання батьками обов'язку утримувати дитину згідно ст.181 СК України визначаються за домовленістю між ними. Також за домовленістю між батьками дитини той із них, хто проживає окремо від дитини, може брати участь у її утриманні в грошовій і (або) натуральній формі. Якщо ж домовитись не вдається, аліменти призначаються в судовому порядку.

У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, що надає допомогу ветеранам

У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр. Установа знаходиться у сфері управління Міністерства у справах ветеранів України і на загальнодержавному рівні надає послуги ветеранам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам родин ветеранів та членам сімей загиблих.

Гвардія Наступу. Час повертати своє

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Готується ретельно. Для виконання цього надскладного завдання нам потрібно постійно посилювати наші спроможності.

В Україні стартує Національна кампанія «Гвардія наступу»

Днями Міністерство внутрішніх справ України оголосило про формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби, які мають посилити сили наших захисників і допомогти їм вигнати ворога з української землі. Про це зазначив начальник ОВА Сергій Гамалій під час сьогоднішнього брифінгу щодо формування бригад “Гвардія наступу”.

Кому ще заборонено виїзд за кордон

Набули чинності зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України, внесенні постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року №69. Зазначенні зміни стосуються заборони перетину кордону в період дії в Україні воєнного стану як керівниками та членами центральних органів влади, так і посадовими й службовими особами місцевого рівня.