Напередодні професійного свята в Ярмолинецькому відділі поліції ГУНП в Хмельницькій області проводились урочисті заходи.

Сьогодні, напередодні професійного свята в Ярмолинецькому відділі поліції ГУНП в Хмельницькій області відбулись урочисті заходи. Відкрив захід начальник Ярмолинецького відділу поліції Петро Фурман, який   привітав колег з професійним святом - Днем Національної поліції України. В урочистих заходах взяли участь голова Солобковецької ОТГ Сергій Когут, голова районної державної адміністрації Василь Гуменюк та голова районної ради Володимир Безушко.

Напередодні Дня Конституції України двом жителям Солобковецької ОТГ було вручено відзнаки Хмельницької обласної ради.

Напередодні Дня Конституції України жителям Ярмолинеччини було вручено відзнаки Хмельницької обласної ради. Задля дотримання карантинних заходів традиційних урочистостей не влаштовували. Натомість відзнаки нашим славним землякам вручили безпосередньо на їхніх робочих місцях, відтак захід видався теплим і невимушеним.

Комісія ТЕБ і НС ухвалила низку рішень з метою локалізації спалаху у Кривчицькому психоневрологічному інтернаті

26.06.2020 року відбулося позачергове засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його голова облдержадміністрації Дмитро Габінет.

Дії населення під час повені та паводка!

Фактори небезпеки повеней та паводків: руйнування будинків та будівель, мостів; розмив залізничних та автомобільних шляхів; аварій на інженерних мережах; знищення посівів; жертви серед населення та загибель тварин.

10 ПРАВИЛ ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ГРОЗИ

Майже на всій території України найближчим часом прогнозують зливи. Центр громадського здоров’я МОЗ України нагадує правила поведінки під час грози.

Міжнародний фотоконкурс «Вікі любить Землю» запрошує до участі

З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні.

Сьогодні відзначається Міжнародний Олімпійський день.  У цей день ми хочемо розповісти вам про найвідоміших спортсменів які родом з Солобковецької громади.

Сьогодні відзначається Міжнародний Олімпійський день. У цей день ми хочемо розповісти вам про найвідоміших спортсменів які родом з Солобковецької громади.

Спорт – це здоров’я, витримка, сила і слава! Наші спортсмени є гарним прикладом, як треба досягати мети і творити кращий і добріший світ!