Державні фінанси та майно перебувають під постійним контролем Держаудитслужби

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж січня-квітня 2020 року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму понад 17,7 млн гривень.

Карантин продовжено до 22 травня, але з 11 травня буде скасовано частину обмежень

Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте на позачерговому засіданні Уряду 4 травня. «Пом’якшення, які ми закладаємо з 11 травня, будуть впроваджуватися на умовах адаптивного карантину.

Бойкот молочній галузі! Зниження ціни на молоко призводить до того, що в Солобковецькій ОТГ з кожним роком зменшується поголів’я худоби.

Для більшості жителів Солобковецької сільської об’єднаної територіальної громади, ведення сільського господарства та тримання великої рогатої худоби і свиней є єдиним джерелом доходу, а через зниженням ціни на молоко та зниження ціни на м’ясо, люди ризикують це єдине джерело втрати.