Представники координатора проєктів ОБСЄ в Україні налагоджують співпрацю із Солобковецькою громадою.

23 липня 2020 року з метою налагодження співпраці в напрямку протидії торгівлі людьми у Солобковецькій об’єднаній територіальній громаді відбулась зустріч з представником благодійного фонду «Ксена», регіональним виконавчим партнером Міжнародної організації з міграції та ОБСЕ Оксаною Устиновою та представником відділу по бородьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людими ГУНП у Хмельницькій області Віталієм Гарбарець.

Благодійний фонд "Разом з Кернел" визначив переможців конкурсу «Еко? Логічно!»

Три місяці тому Кернел запустив конкурс для екоактивних школярів, вчителів та батьків з регіонів присутності компанії. За звання екогромади та корисні подарунки від компанії змагалися 64 команди з 22 областей України. Від Солобковецької ОТГ участь у конкурсі взяли: Тетяна ШИПП  та команда Андрія ГАВРИЛЕНКО і Анастісії БАБІЙ.

Пожежна небезпека під час жнивної компанії 2020

У Солобковецькій громаді, як і в більшості регіонів України, розпочалась жнивна кампанія. Жнива – напружена для хліборобів пора. Проте це й найбільш пожежонебезпечний період. Основними причинами виникнення пожеж є сукупність погодних і людських факторів, недотримання правил пожежної безпеки та пожежного захисту сільгоспугідь, лісосмуг, ліній електропередачі, газопроводів, доріг в літній пожежонебезпечний період.

Послуга «єМалятко» стане доступною у ЦНАП, створених районними держадміністраціями

Відтепер молоді батьки зможуть оформити до 8 послуг, пов’язаних з народженням дитини, що об’єднуються у сервіс «єМалятко», також у ЦНАП, створених районними державними адміністраціями (РДА). Відповідні зміни до розпорядження № 523 ухвалені на засіданні Кабінету Міністрів України.

Увага! 22-23 липня 2020 року на території Солобковецької ОТГ відбудеться тимчасове відключення газу.

Шановні жителі Солобковецької ОТГ, Ярмолинецька дільниця АТ «Хмельницькгаз» повідомляє, що згідно графіка спільних зупинок ГРС Красилівського ПМ та Бердичівського ЛВУМГ по АТ «Хмельницькгаз», газорозподільчі станції будуть виведені з експлуатації з 8:00 год терміном на дві доби у відповідності:

Тривають будівельні роботи по реконструкції під Центр позашкільної освіти "Краіна мрій"

З кожним днем будвельні роботи все ближще підходять до покрівлі. Підрядною організацією ПМП "Лідер" станом на 10 липня 2020 року вже виконано ряд важливих будівельних робіт, а саме: