Відділ служби у справах дітей Солобковецької сільської ради запрошує  стати патронатними вихователями

Відділ служби у справах дітей Солобковецької сільської ради запрошує стати патронатними вихователями

Патронат над дитиною - це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

До уваги жителів с. Солобківці

ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС, що в с. Солобківці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестецидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ "Енселко Агро" в урочищі яке межує (з півдня, півночі, сходу, заходу) з населеним пунктом с. Соколівка, с. Глушківці.

До уваги жителів с. Глушківці

ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС, що в с. Глушківці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестецидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ "Енселко Агро" в урочищі яке межує (з півдня, півночі, сходу, заходу) з населеним пунктом с. Соколівка, с. Солобківці.

Орендна плата за земельні ділянки повинна відповідати вимогам законодавства

Хмельницькою окружною прокуратурою вживаються заходи з метою приведення розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності територіальних громад Хмельницького району у відповідність до вимог законодавства.

Мобілізація: відповідаємо на поширені запитання

В Україні триває повномасштабна війна. З огляду на це до юристів системи безоплатної правової допомоги постійно звертаються із запитаннями, що пов’язані з мобілізацією. На найбільш поширені відповідає юристка Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяна Главацька.

Громади області отримали 25 генераторів для “Пунктів незламності”

В умовах сьогодення “Пункти незламності” стали своєрідними острівцями безпеки, стабільності, тепла і нашої єдності, більшість з яких функціонують цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування. Наразі в області визначено та розгорнуто 462 таких пункти, з них 368 – розташовані в громадах області.

До уваги жителів с. Солобківці

ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС, що в с. Солобківці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестецидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ "Енселко Агро" в урочищі яке межує (з півдня, півночі, сходу, заходу) з населеним пунктом с. Соколівка.