29 липня в Солобковецькій громаді попрощалися із загиблим у російсько-українській війні героєм Коржем Олександром Григоровичем,

29 липня в Солобковецькій громаді попрощалися із загиблим у російсько-українській війні героєм Коржем Олександром Григоровичем, що віддав життя за рідну землю та за майбутнє кожного українця у вільній державі.

Представники ради взяли участь у семінарі АМУ щодо молодіжної політики у громаді

Напередодні, 19 липня, в Хмельницькому відбувся семінар «Формування молодіжної політики у громаді та розвиток дієвої інфраструктури для молоді: практичний аспект». Його організувало Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України спільно із управлінням молоді та спорту Хмельницької міськради.

ПРАВО ПЕНСІОНЕРА НА ПІЛЬГУ З ОПЛАТИ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ВИЗНАЧАЄ КОЛИШНЄ МІСЦЕ РОБОТИ ТА МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ

Право на пільгу в розмірі 100% знижки на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу мають пенсіонери, які працювали за певними спеціальностями та проживають у сільській місцевості.

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності Хмельницької окружної прокуратури  за І півріччя 2023 року

Ярмолинецьким відділом Хмельницької окружної прокуратури упродовж І півріччя 2023 року вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих ними збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції на території Ярмолинецької та Солобковецької ОТГ.

Указом президента України №92/2023 за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня, солдата ГЕРЕТУ Олек

Указом президента України №92/2023 за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня, солдата ГЕРЕТУ Олександра Івановича (посмертно).

В Солобковецькій громаді функціонує call-центр для прийому, обробки та оперативного реагування на звернення громадян щодо захисних споруд цивільного захисту населення.

В Солобковецькій громаді функціонує call-центр для прийому, обробки та оперативного реагування на звернення громадян  щодо захисних споруд цивільного захисту населення.   Телефон: 2 – 93- 67