Соціальна послуга раннього втручання

Раннє втручання – це міждисциплінарна сімейноцентрована система допомоги дітям раннього віку (від народження до 3-х років) із порушеннями розвитку та дітям груп біологічного й соціального ризику, спрямована на покращення розвитку дитини та підвищення якості життя родини. 

До уваги жителів с. Глушківці

ПОВІДОМЛЯЄМО ВАС, що в с. Глушківці буде проведено обробку посівів із застосуванням пестецидів та агрохімікатів агропідприємством ТОВ "Енселко Агро" в урочищі яке межує (з півдня, півночі, сходу, заходу) з населеним пунктом с. Баранівка, с. Соколівка.

Що робити у разі радіаційної аварії?

Підготовлений – значить захищений. Це правило у час повномасштабної війни стало ще більш актуальним. Зважаючи на те, що країна-терорист не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру – знайти їх можна за посиланням. 

До уваги жителів с. Солобківці

З метою дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями та виконання положень нормативно-правових документів, що регулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності, компанія «Continental Farmers Group» інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях.

1,5 млн грн відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, завданих державі, забезпечили аудитори Хмельниччини протягом січня – травня 2023 року

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області впродовж п’яти місяців поточного року провели 184 заходи державного фінансового контролю, за результатами яких задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму 28,0 млн грн та виявлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 243,1 млн грн. Передано матеріали 15 ревізій та перевірок закупівель правоохоронним органам, якими розпочато 2 досудові розслідування та вручено одній посадовій особі письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Державними аудиторами як спеціалістами надано 25 консультацій за зверненнями правоохоронних органів. У рамках відкритих кримінальних проваджень виявлено факти порушень, що призвели до втрат понад 13,7 млн грн. Окрім того, 5 особам вручено повідомлення про підозру у скоєнні кримінального правопорушення. У межах наданих повноважень складено 16 протоколів про адміністративні правопорушення та притягнуто 6 посадових осіб до адміністративної відповідальності. Застосовано до об’єктів контролю дві фінансові санкції. Усунуто майже 11,5 млн грн фінансових порушень, що призвели до втрат, виявлених ревізіями та перевірками закупівель. Аудитори в ході проведення моніторингів 139 процедур закупівель виявили порушень законодавства на суму майже 231,5 млн грн. У сфері закупівель попереджено порушень на суму 71,1 млн грн, відмінено торги у 13 випадках та розірвано 31 договір. Економічний ефект сягнув 50,5 млн грн завдяки виконанню об’єктами контролю 14 пропозицій за наслідками проведених державних фінансових аудитів. За результатами проведених аудитів задокументовано 84,8 млн грн втрат, які спричинені неефективними управлінськими діями, вчиненими підконтрольними установами. Довідково. У Державній аудиторській службі України та її міжрегіональних територіальних органах (офісі та його управлінні) діє телефон «гарячої лінії» щодня відповідно до режиму роботи Держаудитслужби. Про випадки зловживань і фінансових порушень при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна можна повідомляти за номерами: (044) 425-80-30 – Державна аудиторська служба України; (032) 255-39-46 – Західний офіс Держаудитслужби; (0382) 76-57-56 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області. Про вчинки працівників органів Держаудитслужби, які мають ознаки корупційних дій, можна повідомляти за номерами: (044) 485-17-62 – Державна аудиторська служба України; (032) 260-31-70 – Західний офіс Держаудитслужби; (0382) 65-81-22 – Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області. Розклад роботи Держаудитслужби: початок роботи – о 8 годині; перерва на обід – з 12 години до 12 години 45 хвилин; закінчення робочого дня – о 17 годині з понеділка по четвер (о 15 годині 45 хвилин у п’ятницю). Пресслужба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області