Управлінням Держпраці у Хмельницькій області розпочато масштабну акцію: «Повідом про незадекларовану працю»

Управління Держпраці у Хмельницькій області спільно з Головним управлінням Пенсійного фонду України в області, Головним управлінням ДФС у Хмельницькій області, органами місцевого самоврядування розпочинає масштабну акцію «Повідом про незадекларовану працю».

Солобковецька громада святкує професійне свято, День працівника місцевого самоврядування в Україні

Сьогодні,07 грудня 2018 року, Солобковецька сільська рада об'єднана територіально громада провела святкову сесію в День працівника місцевого самоврядування. В цей день голова громади С.А.Когут ще раз презинтував досягнення громади та над чим ще потрібно працювати, привітав зі святом дипутатський корпус, старост, та всіх хто долучився до створення Солобковецької громади.

Є співпраця – є результат: Солобковецька громада плідно співпрацює з інвесторами

Агрохолдинг «Мрія» на землях села Солобківці працює вже тривалий проміжок часу. Чималу увагу аграрії приділяють для вирішення нагальних проблем населеного пункту. Об`єднана громада у Солоюківцях створена відносно недавно, тому постійно співпрацюємо з інвесторами. Агрохолдинг “Мрія” зокрема, підтримує оновлення освітніх закладів фінансуючи там оздоблювальні і ремонтні матеріали, заміну вікон. Директор школи Наталія Ткачук розповідає, що інвестори завжди йдуть назустріч і розуміють усі потреби. Недавно закупили 300 квадратних метрів лінолеуму, оновили приміщення шкільної їдальні, оновили підлогу, замінили сантехніку і поставили плитку. 180 тисяч гривень витратили на закупівлю необхідних матеріалів, оргтехніки тощо. Окрім підтримки соціальних закладів, агрохолдинг вчасно здійснює оплату пайовикам.

ФОРУМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. ІІІ ФОРУМ ОБ'ЄДНАНИХ ГРОМАД

Прямо у ці хвилини у місті Київ відбувається ІІІ Форум об’єднаних громад, що проходить за участі Президента, Прем'єр-міністра та Голови Верховної Ради. Нашу громаду на заході у складі делегації представляє Солобковецький сільський голова Сергій Анатолійович Когут. Особливої уваги заслуговує виступ голови представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі, який високо оцінив результати та переваги реформи децентралізації в Україні. Також він наголосив на європейській підтримці децентралізації, що надається через Програму «U-LEAD з Європою», та повідомив: «Ми прийняли рішення продовжити діяльність Програми «U-LEAD з Європою» після 2019 року».

Облаштування освітлення вулиць села Проскурівка

Організація ефективної системи надання послуг сільському населенню – першочергове і пріоритетне завдання органу місцевого самоврядування, яке ніколи не втрачає своєї актуальності. Завдання Солобковецької сільської ради організувати на її території роботу по наданню комунальних послуг населенню, зокрема і послугу по освітленню сільських вулиць у вечірній та нічний час.

В режимі селекторної наради проведенно засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвчайних ситуацій

03 грудня 2018 року під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Кальніченка В.І. було проведено засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на якій розглядалось питання:

Сільська місцевість Хмельниччини: зайнятість чи безробіття населення

На Хмельниччині високу питому вагу в загальній чисельності населення працездатного віку становлять мешканці сільської місцевості. Згідно, державної служби статистики України, станом на 01 січня 2018 року у сільській місцевості Хмельницької області проживає 551,4 тис. осіб.

Нові можливості для ОТГ щодо збільшення надходжень від використання землі

Питання використання земель завжди мали особливу актуальність, оскільки цей ресурс є одним із найцінніших. Експерти зазначають, що незважаючи на спроби максимально врегулювати питання використання землі в Україні, на сьогодні у цій сфері ще існують певні неузгодженості.