ВИЛУЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО ПДФО В ГРОМАД ПОЗБАВИТЬ ЇХ МОЖЛИВОСТІ ДОПОМАГАТИ АРМІЇ ТА МІСЦЕВИМ ЖИТЕЛЯМ

Вилучення податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), який надходить до місцевих бюджетів від зарплат військовослужбовців, ослабить громади, позбавить їх можливості допомагати силам оборони та надавати якісні послуги жителям, і при цьому не принесе жодних плюсів для Об’єднаних сил Збройних сил України, пишуть у своєму матеріалі радниця голови Асоціації міст України з муніципальних питань, народна депутатка Оксана Продан та виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Основні правила поведінки на воді, біля водоймищ

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

17 серпня у селі Солобківці Хмельницької області відкрився шелтер для внутрішньо переміщених осіб з Луганської області

Від початку повномасштабного вторгнення Солобковецька громада підтримує внутрішньо переміщених осіб, допомагає їм знайти житло та відчувати себе у безпеці на території нашої громади. « Ідея створення гуртожитку з’явилася у 2022 році коли ми поселили багатодітну родину в «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (кризова кімната)» і побачили що є потреба у створенні таких місць компактного проживання для внутрішньо переміщених осіб», - зазначає Солобковецький сільський голова

Про запуск програми «Варто: золоті руки»

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі.

Привласнили понад 20 млн грн під виглядом продажу автівок та квадрокоптерів для потреб військових: Нацполіція викрила організовану групу шахраїв

Зловмисники в інтернеті пропонували доставку автомобілів з-за кордону та продаж квадрокоптерів для потреб Збройних Сил України. Утім, отримавши передплату за «замовлення», яке начебто мало доставлятися з-за кордону, зловмисники зникали, адже не планували виконувати взяті на себе зобов’язання. У такий спосіб вони привласнили гроші волонтерів та військовослужбовців.

Стартує набір на безкоштовну Програму “Розвиток сімейного бізнесу ветеранів/ок, у тому числі і бізнесу діючих військових та їх родин”

Громадська організація Pro Women UA та Громадська організація Nomad за підтримки Українського Ветеранського Фонду стартує набір на безкоштовну Програму «Розвиток сімейного бізнесу ветеранів/ок, у тому числі і бізнесу діючих військових та їх родин.