ФОРМУВАННЯ КАТАЛОГУ ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ:

ФОРМУВАННЯ КАТАЛОГУ ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ: збір пропозицій для формування Каталогу проєктних ідей у Хмельницькій, Вінницькій, Волинській, Тернопільській, та Чернівецькій областях. Заявки приймаються до 18-00 год., 30 червня 2023 року. Проєкт «Посилене партнерство для сталого відновлення» / Empowered Partnership for Sustainable Recovery (EPSR)  https://docs.google.com/presentation/d/e/2PACX-1vQc7o2vTQ4o2mVOS-eYxFnn3X36xRvj0OzBiOeQRJqVuvTKufdUPI5guFYxIr6ZxQ/pub?start=false&loop=false&delayms=3000

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення про співробітництво територіальних громад у формі делегування виконання окремих завдань

Солобковецька сільська рада виносить на розгляд громадського обговорення проєкт договору «ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ФОРМІ ДЕЛЕГУВАННЯ ВИКОНАННЯ ОКРЕМИХ ЗАВДАНЬ»

І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» ("Джура") 2023 (середня вікова категорія).

30-31 травня вперше в Солобковецькій громаді відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» ("Джура") 2023 (середня вікова категорія).

ЗАХИСНІ СПОРУДИ СОЛОБКОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

  Нагадуємо жителям, що на території Солобковецької громади наявний фонд захисних споруд цивільного захисту, який включає сховища цивільного захисту, які можуть бути використані для укриття населення.

День захисту дітей у Солобковецькій громаді

З нагоди Дня захисту дітей у закладах освіти і культури Солобковецької ТГ відбулися заходи. На святкові заходи у закладах загальної середньої освіти із подарунками завітали сільський голова Сергій Когут, представник ГО «За конкретні справи» Юрій Бакун та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Данильчук. Вони із радістю презентували здобувачам освіти усіх трьох закладів набори м’ячів, а також футбольна команда Стріховецької гімназії отримала комплект футбольної форми.

До уваги надавачів соціальних послуг!!!

Мінсоцполітики інформує, що  з 16 лютого 2023 року в Єдиній інформаційній системі соціальної сфери (далі - ЄІССС) було впроваджено розділ про надавачів соціальних послуг Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг для роботи у промисловому середовищі (далі - Реєстр). Порядок та механізм ведення Реєстру визначено у Порядку формування, ведення та доступу до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 року № 99 .