Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

В Україні зафіксовано 5710 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За даними ЦГЗ, станом на 9:00 20 квітня в Україні 5710 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 151 летальний, 359 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 261 новий випадок.

Напередодні Великодніх свят по всіх населених пунктах громади було проведено роботи з дезінфекції місць найбільшого скупчення людей.

17-18 квітня працівниками комунального підприємства «Побут сервіс» та працівниками з благоустрою всіх старостинських округів громади за для безпеки мешканців та гостів громади, та протидії коронавірусної інфекції Covid-19 проводилися роботи з дезінфекції місці найбільшого скупчення людей. Під дезобробку попали такі місця, як сільські храми, продуктові магазини, автобусні зупинки, місцеві парки, дитячі майданчики, приміщення старостатів та сільської ради, відділення укрпошти.

Фонд «Контінентал Фармерз Груп» (ТОВ Мрія) допомагає медикам громади

У цей скрутний для всіх нас час, коли всі сили і засоби сконцентровані на тому аби не дозволити епідемії коронавірусу набрати обертів в нашій країні, надзвичайно приємно писати про приклади того, як суспільство консолідується та активно долучається до цієї боротьби.

Індекси споживчих цін у Хмельницькій області в березні 2020 року

Індекс споживчих цін по області та Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) у березні 2020р. порівняно з попереднім місяцем становив 99,9% та 100,8% відповідно, з початку року – 100,1% та 100,7%.