Впорядкування сміттєзвалища комунальними підприємством «Побут Сервіс»

Облаштування полігонів та боротьба зі стихійними сміттєзвалищами — одні з найактуальніших проблем для багатьох сіл.  В Солобковецькій громаді комунальним підприємством «Побут Сервіс» проведено ряд заходів із впорядкування сміттєзвалища в с. Солобківці.

Протягом доби складено 9 адміністративних протоколів про порушення карантинних правил

Як повідомляють в обласному оперативному штабі з ліквідації надзвичайної ситуації, органи влади тримають на контролі питання допомоги мешканцям області, що перебувають на самоізоляції чи не в змозі самостійно  себе забезпечити. Зокрема, людям, які перебувають на самоізоляції, надається допомога у доставці продуктів харчування та предметів першої необхідності. Станом на 11 квітня 2020 року 25-ти особам надали необхідну допомогу соціальні робітники, 56 осіб скористались послугами волонтерів, працівниками об’єднаних територіальних громад надано допомогу 45-ти особам, послугами Укрпошти скористалась 1 особа. Решту самоізольованих забезпечують родичі та сусіди.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 11 квітня в Україні 2511 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Кількість тих, хто одужав (79 пацієнтів) перевищила кількість летальних випадків (73 пацієнти). За добу було зафіксовано 308 нових випадків.

Обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації інформує

На 13.00 год. 10.04.2020 року на території Хмельницької області підтверджено захворювання на COVID-19 методом ПЛР у 17 людей, у тому числі у 1 дитини та у 2 медпрацівників: м.Хмельницький — 8 осіб, Шепетівка — 7 осіб, Волочиський та Хмельницький райони по 1 особі. 18-тий хворий знаходиться на амбулаторному лікуванні у Кам’янець-Подільському районі під наглядом Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ. Всі контактні особи встановлені, дезінфекція приміщень проведена.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19

Міністерство культури та інформаційної політики надало рекомендації щодо пасхальних богослужінь у період карантину

Україна увійшла в передпасхальний та пасхальний період. Це час, коли всі віруючі громади нашої Держави в винятковим піднесенням готуються відзначати та святкують Пасху – як за іудейською традицію, так і за григоріанським, новоюліанським та юліанським християнськими календарями.

Нещодавно Держпраці започатковано новий сервіс для працівників та роботодавців – «інтерактивний інспектор», який дозволяє отримати відповіді на нагальні питання, що турбують обидві сторони трудового договору.