У службі зайнятості спростили подання документів щоб стати на облік

«У період карантину потрібно заповнити лише дві заяви – про надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю», – повідомляє директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

В громаді триває робота по встановленю криниць громадського користування

В кінці 2019 року в Солобковецькій громаді було розпочато роботу по впорядкуванню криниць громадського користування. Втановлення криниць розпочали з с. Стріхівці, у цьому році роботу продовжили і зараз триває робота по благоустрою криниць у всіх населених пунктах громади.

Обласний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації інформує

12.04.2020 року працівниками ГУНП в Хмельницькій області проведено моніторинг дотримання карантинних правил в церквах та костьолах під час проведення святкувань, поінформовано священників та прихожан про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення карантинних правил, на 1 жителя смт. Летичів  складено адміністративний протокол.