Пожежна небезпека ялинкових електричних гірлянд

Новорічні свята – час справжніх чудес і гарного настрою. Однак небезпеки саме в ці дні чатують досить часто, оскільки не всі люди безпечно встановлюють і прикрашають один із символів Нового року – ялинку.

В селі Проскурівка встановили нову зупинку.

З метою створення зручних і безпечних умов для  пасажирів громадського транспорту в с. Проскурівка встановили нову автобусну  зупинку. В. о. старости села разом із працівниками по благоустрою спочатку підготували місце, засипали щебінь, а потім вже виросла металева споруда.

Чому не можна рибалити на зимувальних ямах?

Зимувальна яма – це природне заглиблення у водоймі, де скупчується риба в зимовий період. Однак, не кожне заглиблення на дні річки може бути зимувальною ямою.

Аудитори Управління   Держаудитслужби Хмельниччини при проведенні контрольних заходів державного фінансового контролю виявили та  забезпечили повернення державі незаконно витрачених коштів

Аудитори Управління Держаудитслужби Хмельниччини при проведенні контрольних заходів державного фінансового контролю виявили та забезпечили повернення державі незаконно витрачених коштів

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій  впродовж  одинадцяти   місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 35,6 млн грн.

У День Святого Миколая відбулось відкриття новорічної ялинки в с. Солобківці

З Дня Святого Миколая починаються радісні, сповнені чудес, новорічні та різдвяні свята, які завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, справжнього дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Чарівного свята більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

Закуплено автоматичну систему оповіщення населення по телефону DTR-08-GSM

Солобковецькою сільською радою закуплено систему DTR-08-GSM для оповіщення керівного складу цивільного захисту громади при виникненні надзвичайної ситуації техногенного і природнього характеру. DTR-08-GSM, це пристрій автоматичного автодозвону та СМС повідомлень до абонентів, жителів Солобковецької ОТГ. Вартість DTR-08-GSM - 12,800 тис. грн. Відтепер при винекненні будь якої надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру керівний склад ОТГ зможе без проблем оповістити населення про небезпеку.

В с. Стріхівці відбулись українські вечорниці та засвітили ялинку

На свято Андрія Первозванного, 13 грудня 2019 року, в Стріховецькому будинку культури ожили вечорниці з піснями, іграми, забавами, ворожінням та кусанням Калити, які перенесли усіх присутніх в далеке минуле і нагадали молодість батькам, бабусям, дідусям.

В Україні, 14 грудня, відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Свято встановлено в Україні з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та на підтримку ініціативи громадських організацій і Міністерства праці та соціальної політики України, згідно з Указом Президента України Віктора Ющенка «Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» від 10 листопада 2006 р. № 945/2006.

Підсумки проведеної акції "16 днів проти насильства"

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Акція в Україні стартувала днями – 25 листопада.