Благодійний ярмарок в Солобковецькому ЗЗСО: столи гнулись від смаколиків.

Це вже традиційний щорічний ярмарок, до якого готуються заздалегіть учні, батьки та вчителі. Відколи створено громаду, в Солобковецькому ЗЗСО його проводять вже вдруге поспіль. Ярмарок благодійний і всі діти хочуть допомогти потребуючим землякам, учасникам антитерористичної операції на сході України. Такі заходи спрямовані на те, щоб виховати чуйних та добрих дітей. Ми сподіваємось, що наші учні, навіть коли закінчать школу, теж займатимуться благодійністю.

Шановні учасники АТО, військовослужбовці. Канадські пластичні хірурги прооперують учасників російсько-української війни

25.10.2019 року канадські пластичні хірурги будуть проводити у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону (м.Львів, вул.Личаківська, 26, (Чехова)) пластичні операції: голови, обличчя, шиї, кінцівок рук та ніг для постраждалих учасників АТО/ООС та військовослужбовців.

«Культурний розвиток громад»: від ідеї до реалізації. Солобковецька ОТГ працює над покращенням культурних послуг в громаді.

«Культурний розвиток громад»: від ідеї до реалізації. Солобковецька ОТГ єдина громада в Хмельницькій області відібрана для проходження навчання підготовки від "Культурного розвитку громад" для покращення культурних послуг в громаді.

ПРИГОТУВАННЯ КОМПОСТУ З ЛИСТЯ, ТРАВИ, БУР'ЯНІВ

Багато городників, які займаються регулярною прополкою своїх ділянок, стикаються з проблемою скупчення бур'янів і зеленої трави, яку складують і чекають вдалого моменту, щоб вивезти на звалище. Подібні дії здаються цілком логічними, але не в нашому випадку. Досвідчені городники і садівники відмінно знають, яку користь можна отримати, застосовуючи бур'яни, траву, листя як добриво.

День людей похилого віку та ветеранів України відсвяткували Солобковецькому будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів.

Якщо молодість можна порівняти з весною, то пора осені  - це пора людей старшого та похилого віку. В цю пору людина починає, як і в природі,  збирати свої врожаї. Зерна, що зростали за життя, дають віддачу, приходить справжня мудрість життя, людина ділиться накопиченим роками досвідом і потребує від близьких та оточуючих поваги і уваги.

Спалювання опалого листя та трави – небезпечно!

Осіння пора це пора масового листопаду та спалювання опалого листя, сухої трави та гілля. Найчастіше випадки паління багать спостерігаються на території приватних домоволодінь. Більшість населення не замислюється над питанням щодо шкоди спалювання рослинних залишків для здоров’я людини та довкілля, хоча вона є надзвичайно небезпечною.

Проведено заміну глибинного насосу на артезіанській свердловині в с. Солобківці.

Для забезпечення надійного та безперебійного постачання питної води населенню, заклади освіти та амбулаторію загальної практики, комунальним підприємством КП Побут Сервіс було закуплено та проведено заміну застарілого глибинного насосу на артезіанській свердловині.

В Солобковецькій громаді завершилася реалізація учнівських міні-проектів за програми "Юніор старт" в 2019 році!

В Солобковецькій громаді завершилася реалізація учнівських міні-проектів за програми "Юніор старт". Діти спільно з сільською радою активно впроваджують проекти. Це дало можливість розвитку виховання лідерських навичок, формування навичок прийняття рішень та управління фінансами та проектним циклом.

В Солобковецькій ОТГ продовжують розмальовувати сміттєві баки. Естафету прийняло село Солобківці!

Нещодавно жителі с. Солобківці перейняли виклик від с. Проскурівка. Вони розмалювали та встановили нові сміттєві баки. До акції долучились і учні художнього відділу Солобковецької ДМШ, і за декілька днів на баках для сміття з’явились персонажі з всім відомих мультфільмів. Також до впорядкування баків для сміття долучились працівники відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики, сільської бібліотеки та будинку культури.