В Солобківцях розпочалося будівництво першої сонячної електростанції в громаді

Солобковецьку СЕС будують на земельній ділянці площею 20 гектарів потужністю 15 МВт, яка знаходиться в північній частині за межами населеного пункту на відстані 0.8 км. де раніше знаходилось колгоспне пасовище. Маємо велику надію, адже це будуде об’єкт, який зможе давати дохід до бюджету. Крім того, буде створено додаткові робочі місця, а це великий «плюс» для наших жителів.

Мобільна медицина: «Здоров'я громад»

28 листопада в с. Солобківці проводив, безкоштовний огляд лікар загальної практики Киреченко В. М.  У рамках проекту «Здоров’я громад» підприємства «Енселко Агро» (Кернел) та «Агрополіс» (Кернел) спільно з БФ «Разом з Кернел».

З 1 ЛИСТОПАДА У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАРТУЄ ЗАБОРОНА НА ВИЛОВ РИБИ У ЗИМУВАЛЬНИХ ЯМАХ

З першого листопада на Хмельниччині розпочинається осінньо-зимова заборона на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах, яка триватиме до початку весняно-літньої заборони на період нересту 2020 року.

У селі Стріхівці відремонтували громадську криницю загального користування.

У селі Стріхівці відремонтовано громадську криницю загального користування для питної води. Ремонтні роботи по відновленню криниці проводились силами активних жителів, які за короткий термін встановили та закріпили з металопрофілю дах криниці, також було повністю замінено та пофарбовано дерев’яну кришку та обшито бокові стінки кирниці.

Встановлено нову огорожу навколо кладовища в селі Проскурівка

Під керівництвом в.о. старости села Проскурівка Гуменного Юрія Володимировича біля кладовища в селі Проскурівка закінчили роботи по встановленню 280 м огорожі. Допомагали у цій нелегкій роботі небайдужі жителі села та директор дослідного господарства Проскурівка. За що і дякуємо їм.

Про субсидії

Громадянам, які одержували житлову субсидію у попередньому опалювальному сезоні у грошовій формі (безготівковій чи готівковій), і у них відсутня заборгованість за житлово-комунальні послуги житлова субсидія на наступний строк призначається у грошовій готівковій формі. Якщо за результатами розрахунку розмір субсидії становить більше 5 тис. грн., така субсидія надається у грошовій безготівковій формі.

Придбали підйомник монтажний спеціальний ОПТ-9195 на базі трактора Беларус 82.1 для благоустрою території комунальним підприємством "ПОБУТ СЕРВІС"

У Солобковецькій ОТГ за кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ придбали Підйомник монтажний спеціальний ОПТ-9195 на базі трактора Беларус 82.1 для КП «ПОБУТ СЕРВІС» вартістю 1 149,9 тис. грн.   Однією з умов формування спроможних територіальних громад є здатність органів місцевого самоврядування вирішувати питання розвитку інфраструктури, доступності послуг, у відповідних сферах для задоволення потреб населення ОТГ. Реалізація принципу субсидіарності дозволила Солобковецькій сільській ОТГ розробити власний план соціально – економічного розвитку та закріпити в ньому приорітетні завдання в своїй роботі на 2019 рік.

У Солобковецькому дошкільному навчальному закладі «Малятко» встановлено нову огорожу.

Нещодавно у Солобковецькому ДНЗ встановлено нову бетонну огорожу подвір'я. Все для комфортного та затишного перебування у дошкільному закладі найменших жителів громади.  Огорожу було закуплено за кошти, отримані від здачі безхазяйного металобрухту.

Урочистий захід з нагоди Дня захисника України!

В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, "а віднедавна" й День захисника України.