Увага! Відбудеться перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО»

Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2019 році», комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд буде проведена 21-22 листопада 2019 року.

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання "Заслужений артист України" братам Гжегожевським, уродженцям с. Солобківці.

На Ярмолинеччину прийшла приємна новина, напередодні свята Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, Президент України своїм указом надав низці митців державні нагороди та почесні звання, до їх числа потрапили двоє музикантів з Ярмолинецького району.

І знову про дифтерію!

Як всім відомо, останнім часом ЗМІ майже щодня повідомляють нас проте що в країні реєструються давно забуті небезпечні інфекційні захворювання. Це і поліомієліт на Закарпатті та Волині, епідемія кору по всій Україні, це і сказ і останні повідомлення про реєстрацію 21 випадку дифтерії. І якщо інші захворювання крім кору реєструвалися десь за межами області, то починаючі з липня 2019 року дифтерія реєструється і в Хмельницькій області Перший випадок був зареєстрований у місті Хмельницькому, другий випадок в смт Чемирівці і третій в смт. Летичів.

Солобковецька ОТГ продовжує забезпечувати своїх мешканців вуличним освітленням

Однією із ключових цілей Солобковецької громади є забезпечення своїх жителів комфортними умовами проживання, навіть у найбільш віддалених її куточках. Тож протягом вересни, жовтня місяця в с.Стріхівці здійснювали монтаж вуличного освітлення по вул. Героя Сугерова, Першотравнева та Лесі Українки

Встановлено нову зупинку для жителів села Солобківці.

В селі Солобківці по вул. Кам'янецьке шосе, на трасі Н-03 сполучення "Житомир - Хмельницький - Чернівці" Солобковецької об'єднаної територіальної громади в рамках договорів соціального партнерства між Солобковецькою ОТГ та Благодійною організацією «Благодійний фонд «РАЗОМ З КЕРНЕЛ» працівниками КП «Побут Сервіс» встановлено нову зупинку громадського транспорту.

Увага! Гриби!

Лише 500 грибів, які ростуть в Україні вважають їстівними. Інші можуть вправно маскуватись під їстівні, як опеньок несправжній чи печериця отруйна.

В Солобківцях тривають роботи по поточному ремонту дорожнього покриття вулиць на яких раніше було прокладенно  водопроводи

В Солобківцях тривають роботи по поточному ремонту дорожнього покриття вулиць на яких раніше було прокладенно водопроводи

В Солобківцях тривають роботи по поточному ремонту дорожнього покриття вулиць на яких раніше було прокладенно водопроводи, а саме: вул. Героїв Крут, Молодіжна, Ів. Франка, Ломоносова, пров. Ломоносова, Нетета, Лісна та Шевченка.