Представлено новий проєкт перспективного плану Хмельницької області (оновлена карта)

Сьогодні за участю голови адміністрації Дмитра Габінета та членів міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівня Хмельницької області відбулася пресконференція, під час якої був представлений новий проєкт перспективного плану Хмельницької області.

В Солобковецькій ОТГ проведено засідання круглого столу за темою «Бізнес Ярмолинеччини - реалії та перспективи»

27 листопада 2019 року в Солобковецькій сільській раді за участі заступника голови районної державної адміністрації Володимира Байталюка, з ініціативи директора Ярмолинецької районної філії Хмельницького ОЦЗ Володимира Безушка проведено засідання круглого столу за темою «Бізнес Ярмолинеччини - реалії та перспективи».

Нове звукове обладнання отримав Стріховецький сільський Будинок культури.

Для покращення рівня надання культурних послуг у Стріховецькому сільському Будинку культури  депутати Солобковецької ОТГ виділили кошти на нове звувове обладднання, а саме мікшерний пульт та радіо-мікрофони.

Дмитро Габінет став новим очільником Хмельницької облдержадміністрації.

22 листопада перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив  новопризначеного голову Хмельницької обласної держаної адміністрації Дмитра Габінета. Відповідний Указ про його призначення Президент України Володимир Зеленський підписав 21 листопада.

Розпочато реалізацію проекту "Реконструкція будівлі Солобковецької загальноосвітньої школи під комунальний заклад «Центр позашкільної освіти» по вул. Грушевського, 27/1 в с. Солобківці»

В листопаді місяці поточного року розпочато реалізацію проекту "Реконструкція будівлі Солобковецької загальноосвітньої школи під комунальний заклад «Центр позашкільної освіти» по вул. Грушевського, 27/1 в с. Солобківці, Ярмолинецького району., Хмельницької області".

В селі Солобківці вже друга зупинка перетворилася в новий «Street-art об’єкт».

Першу зупинку розмалювали на трасі Н03 сполучення «Житомир-Хмельницький-Чернівці» і вона й стала прикладом для інших. Тому активні мешканці громади не стали зупинятися, і планують перетворити всі зупинки громади на нові Street-art об’єкти.

На Солобковеччину завітав народний депутат України від політичної партії «Слуга народу» Ватрас Володимир Антонович.

Сьогодні 21 листопада на Солобковеччину завітав народний депутат України обраний по партійних списках по Хмельницькій області від політичної партії «Слуга народу» Ватрас Володимир Антонович. Цей робочий візит народного депутата був першим після його обрання до Солобковецької громади. Зустріч відбувалася з активними мешканцями громади, депутатами та керівництвом громади в приміщені Солобковецької сільської ради.

День Гідності та Свободи відзначили у Солобковецькій ОТГ.

Щорічно «21 листопада» Україна відзначає День Гідності та Свободи. Свято було встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які за часів Помаранчевої Революції та Революції Гідності постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Учні Солобковецького закладу загальної середньої освіти відвідали телерадіокомпанію Поділля-Центр

15 листопада Дня працівників радіо телебачення та зв’язку продюсерка UA: ПОДІЛЛЯ Любов Тімкова запросила учнів Солобковецького закладу загальної середньої освіти на екскурсію, подивитися як працює Суспільне «зсередини». Дана екскурсія була запланована в рамках програми підтримки учнівських міні-проктів "Юніор старт".