У с. Проскурівка відновленно пішохідний міст.

Силами працівників по благоустрою Солобковецької об'єднаної територіальної громади та в.о. старости с.Проскурівка Гуменним Юрієм Володимировичем проведені відновлювальні роботи  пішохідного містка через річку Ушка. Працівники підприємства відновили та посилили дерев'яний каркас містка.

Придбання нової спецтехніки для комунального підприємства «Побут Сервіс»

Комунальне підприємство — це один із важливих аспектів функціонування успішної громади. У Солобковецькій ОТГ вже кілька років працює КП «Побут Сервіс». На сьогодні підприємство обслуговує 8 населених пунктів, що входять до складу Солобковецької об’єднаної територіальної громади.

Сьогодні Україна разом із світом відзначає Міжнародний день волонтера

Сьогодні, 5 грудня, у світі відзначається один з Міжнародних днів ООН, присвячений людям, що займаються волонтерством - Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку. Це свято кожного, хто за велінням серця та покликом душі, безкорисливими вчинками укріплює людську віру в ідеали добра й справедливості.

Замінено глибинний насос артезіанської свердловини в селі Стріхівці

Замінено глибинний насос артезіанської свердловини в селі Стріхівці. В 2019 КП "Побут-сервіс" закупило два нових глубинних насоси ЕЦВ 6 для артезіанських свердловин в селі Стріхівці та Глушківці, до яких вже прокладено водопроводи. Вартість насосів 15775 грн.

У КЗ «Солобковецький будинок-інтернат  для людей похилого віку», відбувся захід до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

У КЗ «Солобковецький будинок-інтернат для людей похилого віку», відбувся захід до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

3 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю. Відзначення цієї символічної дати  дозволяє привернути увагу суспільства до проблем тих, хто став інвалідом від народження, в дитинстві чи під час дорослого життя. Це нагадування всім про обов'язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки.

В парковій зоні Солобковецького ЗЗСО встановлено новий спортивно-ігровий майданчик

Завершино реалізацію мікропроекту "Облаштування спортивно-ігрового майданчику в парковій зоні Солобковецького закладу загальної середньої освіти по вул. Грушевського,27 в с. Солобківці Ярмолинецького району Хмельницької області".

В Україні збільшили прожитковий мінімум

З 1 грудня 2019 року відповідно до статті 7 Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” відбудеться чергове у цьому році зростання прожиткового мінімуму. Таким чином, у грудні прожитковий мінімум становитиме: