Розпочато роботу веб-сайту «Гарячої лінії» з протидії торгівлі людьми

Урядовий контактний центр презентував сайт «Гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей (сайт 1547). Головна мета якого – підвищення обізнаності українців у питаннях протидії домашньому насильству та отримання необхідної інформації щодо реагування на такі випадки.

Купання на Водохреща в 2022 році – де купатися 19 січня у Солобковецькій громаді

Свято Водохреща або Йордана українці відзначають 19 січня 2022 року. Цього дня до звичайних святкувань додається ще освячення води. Також дехто звик пірнати в ополонку.  Ми розповідаємо де в Солобковецькій громаді можна  пірнати в ополонку 19 січня.

Приймаються роботи на Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2022

Управління Держпраці у Хмельницькій області приймає роботи дітей на перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей 2022». Конкурс на обласному рівні триватиме до 15 лютого 2022 року.

Увага! Правила купання на Водохреща

19 січня християни східного обряду святкують велике церковне свято – Водохреща Господнього. Святкування цього свята передбачає церемонію освячення води на берегах річок, водоймищ, купання людей та пірнання в ополонку, скупчення людей поблизу водних об’єктів та безпосередньо на кризі. Під час проведення цих заходів зростає загроза травмування та загибелі людей на водних об’єктах.