Увага! В Солобковецькій громаді проводиться збір продуктів для наших захисників цілісності України у зоні ООС(АТО)

До уваги жителів Солобковецької ОТГ. Просимо підтримати благодійну акцію зі збору продуктів харчування довготривалого зберігання та консервації для наших воїнів, які захищають мир і спокій громадян у зоні проведення Операції об’єднаних сил (АТО).

у Ярмолинецькій ДПІ кваліфіковано й оперативно надають податкові консультації з одноразового декларування

На сьогодні центр обслуговування платників Ярмолинецької ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області став активним осередком проведення роз’яснювальної роботи з податкових новацій, насамперед популяризації кампанії одноразового добровільного декларування активів фізичними особами.

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

За прогнозами гідрометцентру 21.12.2021р по області очікуються пориви вітру 15-20м/с з 21.12 по 23.12.2021р на дорогшах очікується ожеледиця.

17 грудня на базі Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ст. відбувся І-й етап конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН здобувачів освіти наукового товариства учнів "Еврика" Солобковецької сільської ради.

Конкурс захист проходив вперше в нашій громаді, проте маємо гарний початок -- 7 учнів Солобковецького ЗЗСО та Глушковецької гімназії захищали свої науково-дослідницькі проекти. Два вихованця Солобковецького ЗЗСО братимуть участь у обласному етапі конкурсу. Висловлюємо вдячність науковим керівникам за виховання юних науковців, а учасникам змагань бажаємо успіхів у їх подальшій наково- дослідницькій діяльності.

Засяяла ялинка у Солобковецькій громаді.

Хмельницьке РВ АМУ провело навчання для фахівців сфери ЖКГ із громад краю.

Регіональне відділення Асоціації міст України провело, заключну у цьому році, практичну сесію із застосування законодавства. Темою стало «Врегулювання процесу надання та споживання житлово-комунальних послуг, а також питань перехідного періоду в умовах введення в дію Закону" Про житлово-комунальні послуги" ( закон 1060-IX Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг", прийнятий 3 грудня 2020 р.». Захід реалізовано в рамках спільного проекту АМУ та українсько-швейцарського проекту ДЕСПРО.

Презентація електронного ресурсу «Мій клас» для директорів закладів освіти громади.

У приміщенні Солобковецької сільської ради відбулась презентація електронного ресурсу «Мій клас»  для директорів  закладів загальної середньої освіти громади.   Участь у заході взяла начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталія Данильчук. МійКлас — українська електронна інформаційно-освітня система. Функціонал ресурсу дозволяє вчителям використовувати готові завдання з основних предметів шкільної програми з 1 по 11 клас або оцифрувати власну навчальну програму для впровадження дистанційного навчання учнів.