Ярмолинецький сектор УДМС інформує: порядок оформлення паспорта громадянина України після одруження

Відповідно до ст. 35 Сімейного кодексу України, наречені мають право на вибір прізвища при реєстрації шлюбу. Зміна прізвища тягне за собою ряд обов'язкових правових наслідків, і в першу чергу це стосується необхідності заміни паспортних документів після одруження. В першу чергу, оформлюється паспорт громадянина України у формі ID-картки, а вже на його підставі – новий закордонний паспорт.

Робочі_зустрічі: у Солобковецькій територіальній громаді обговорили головні податкові теми у рамках співпраці з ДПІ

Співпраця Ярмолинецької ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області з об’єднаними територіальними громадами не обмежується лише наданням послуг їх мешканцям у Центрі обслуговування платників податків. Наразі податківці здійснюють виїзди безпосередньо на територію об’єднаних територіальних громад, які допомагають зробити послуги максимально доступними, наближеними до мешканців ОТГ та такими, що відповідають сучасному ритму і формам співпраці з підприємцями і територіальними громадами.

Родина  Солобковецької громади поповнилась ще одним Народним аматорським колективом

Родина Солобковецької громади поповнилась ще одним Народним аматорським колективом

Колектив «Любава» отримав  почесне звання “Народний аматорський колектив”  У Солобковецькій територіаотній громаді працюють колективи, які мають звання «Народний та зразковий аматорський колектив» - Зразковий ансамбль бандуристі «Джерельце» та народно-аматорська вокальна група «Барви Поділля» Солобковецької ДМШ.  Цьогоріч до переліку цих колективів можна додати ще один - вокальний колектив «Любава» с. Глушківці.

Пластикові прозорі «маски» не є засобом індивідуального захисту.

Тривалий час працівники сфери обслуговування, кафе, ресторанів, готелів використовують так звані пластикові прозорі захисні маски. Насправді нічого спільного із засобом індивідуального захисту такі предмети не мають.

Техніка безпеки під час новорічних та різдвяних свят

Абсолютно кожен повинен дотримуватися елементарних і обов'язкових правил з техніки безпеки за столом, в заміському будинку, біля новорічної ялинки, на вулиці під час запуску феєрверків при святкуванні новорічних і будь-яких інших свят.