Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та рівень вакцинації на території громади.

Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та рівень вакцинації на території Солобковецької сільської територіальної громади станом на 15 грудня 2021 року

Села Солобковецької громади інтегруються в сучасний інтернет-простір

Громада не може ефективно працювати в обмеженому інформаційному просторі без сучасних комунікаційних технологій. Також громаді важче вистояти в умовах пандемії та карантину, не маючи можливості водночас працювати дистанційно та бути на зв’язку із великою кількістю людей, організацій і виконувати свої обов’язки.

Робочий візит Ульяни Ткаченко до Солобковецької громади

Нещодавно депутат Хмельницької обласної ради Уляна Ткаченко відвідала Солобковецьку громаду. Під  час візиту депутатка побувала в закладах загальної середньої освіти, яким подарувала м’які пуфи для початкових класів, а також м’які дивани для Солобковецького ЗЗСО І-ІІІ ст.

Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та рівень вакцинації на території Солобковецької сільської територіальної громади станом на 14 грудня 2021 року

В Солобковецькому ЗЗСО запрацював повністю оновлений харчоблок.

13 грудня відбулось урочисте відкриття оновленого харчоблоку в Солобковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Сільський голова Сергій Когут  разом з учнями 1 класу урочисто перерізали стрічку і тепер здобувачі освіти мають змогу харчуватись в оновленій їдальні.  «Як чекали школярі та їх батьки цього дня! Оновлений харчоблок школи запрацював. Смачні обіди готують для наших діток кухарі. Адже найважливішим є здоров'я наших дітей»,  -  розповідає директор закладу Наталія Василівна Ткачук.  Оновлення матеріально-технічної бази закладу стало можливим за кошти залишку освітньої субвенції

На захисті прав та інтересів громад: відбулося засідання Правління Асоціації міст України

10 грудня у Києві відбулося засідання Правління АМУ. Участь у ньому взяли Голова Асоціації міст України Віталій Кличко, Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов та голови громад-членів АМУ зі всієї України. Хмельниччину на заході представляли голова регіонального відділення Асоціації міст України, міський голова Хмельницького Олександр Симчишин та міський голова Славути Василь Сидор.

Послуга «ID-14»: один візит-одразу 2 послуги!

Послуга «ID-14»- це комплексна послуга 2 в 1, яка передбачає оформлення ID-картки одночасно із можливістю зареєструватися у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків з подальшим відображенням інформації про реєстраційний номер платника податку у паспорті громадянина України. Ця послуга доступна особам, які досягли 14-ти річного віку та оформлюють паспорт громадянина України вперше.

ФК "Олімп" Солобківці продовжує свої вдалі виступи в Преміум-лізі Хмельницького з футзалу

Сьогодні весь світ відзначає Всесвітній День футболу. В честь цього дня, коротенько розповімо жителям громади про нашу футбольну команду "Олімп" Солобківці, яка з 2019 року продовжує писати всою футбольну історію в Преміум-лізі чемпіонату Хмельницького з футзалу.