«Зміни податкового законодавства на 2022 рік: що отримають громади за пропозиціями АМУ»

Сьогодні  Асоціація міст України провела вебінар на тему: «Зміни податкового законодавства  на 2022 рік: що отримають громади за пропозиціями АМУ». Головним спікером вступив Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

В Солобковецькій територіальній громаді впорядковано сміттєзвалище

В ході робіт по підготовці до зимового періоду в селах Солобківці, Стріхівці та Проскурівка було проведено ряд робіт по впорядкуванню сміттєзвалища та прилеглої території, шляхом облаштування та підгортання сміття спеціальною технікою.

В с. Тарасівка оновлено пам’ятний знак на честь воїнів-визволителів Другої Світової війни.

У селі Тарасівка за підтримки директора ТОВ «Гером Інвест» Посвіста А. С. та старости села Баран А.  А. було оновлено пам’ятний знак на честь воїнів-визволителів Другої Світової війни.

У Хмельницькому відбувся навчальний семінар із енергозбереження для громад краю

Враховуючи актуальність питання реалізації політики енергоефективності на території громад Хмельницької області, для вирішення завдань стратегічного та оперативного управління енергією, Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України спільно із відділом енергоменеджменту Хмельницької міської ради, на базі Центру енергоефективності, провело навчальний семінар «Енергозбереження – нагальна потреба сьогодення. Виклики та можливості» для керівників і заступників та відповідальних за енергозбереження та енергоефективність у громадах працівників громад-членів регіонального відділення АМУ.

Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та рівень вакцинації на території громади.

Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та рівень вакцинації на території Солобковецької сільської територіальної громади станом на 2 грудня 2021 року

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

Щорічно, 1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який вперше був проголошений ВООЗ у 1988 році, а з 1996 року проводиться ЮНЕЙДС. Цей День встановлений з метою підвищення обізнаності про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також як день пам’яті жертв цього захворювання.

Інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 та рівень вакцинації на території Солобковецької сільської територіальної громади станом на 1 грудня 2021 року

В Солобковецькій громаді проводяться протипожежні відпрацювання в багатодітних та малозабезпечених сім'ях.

26 листопада, на виконання протокольного рішення позачергово засідання комісії ТЕБ та НС головний спеціаліст відділу будівництва, інфраструктури, цивільного захисту та комунального господарства Ярослав Степанюк, головний спеціаліст відділу соціальної політики Тетяна Ковальчук, керівник Ярмолинецького відділу ГУ ДСНС у Хмельницькому районі Юрій Яковишен та провідний спеціаліст Ярмолинецького відділу ГУ ДСНС у Хмельницькому районі Вадим Попчук здійснили протипожежні відпрацювання в багатодітних та малозабезпечених сім'ях в селах Солобківці та Тарасівка.