На Хмельниччині відбувся І-й Форум громадських рад «Громада. Влада. Діалог»

25 09 19 у Хмельницькому відбувся І-й Форум громадських рад Хмельниччини «Громада. Влада. Діалог». На захід завітали керівники області та міста, народні депутати України Микола Стефанчук, Володимир Ватрас, Сергій Лабазюк, Олексій Жмеренецький, голови районних державних адміністрацій, голови районних рад, голови ОТГ, голови громадських рад при райдержадміністраціях та виконавчих комітетах міських рад (міст обласного значення).

В смт. Ярмолинці про інновації за «круглим столом» подискутували представники старшого і молодшого поколінь

У Ярмолинцях за ініціативи районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості проведено «круглий стіл» на тему: «Ярмолинеччині – інноваційний розвиток», у ході якого обговорено перспективи соціально-економічного розвитку громади, базові принципи наповнення бюджету та доручення до цього процесу молоді.

В рамках програми "Юніор Старт" здобувачі освіти Солобковецького ЗЗСО відвідали радіостудію МТРК "Місто" і на власні очі побачили як працює радіо

Здобувачі освіти з Солобковецького ЗЗСО Солобковецька ОТГ відвідали 25 вересня МТРК "Місто" і на власні очі побачили як працює радіо, поспілкувалися з директором про плюси і мінуси цього каналу комунікації.

Школярі Солобковецької ОТГ вперше долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Challenge Fest»

24 вересня 2019 року одночасно у всіх регіонах україни пройшов Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Challenge Fest». Захід проводився з метою підвищення інтересу учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом, формування у неї стійкої мотивації до фізичного вдосконалення та набуття навичок здорового способу життя.

У селі Солобківці небайдужі реконструювали зупинку та розмалювали її.

Розфарбована в українському стилі зупинка стала справжньою "візитівкою" села. Зупинка знаходиться на перехресті доріг державного значення Н03 сполучення "Житомир-Хмельницький-Чернівці" та обласного значення Т2315 сполучення "Віньківці-Ярмолинці-Хмельницький" при в'їзді в с. Солобківці. Дана зупинка встановлена ще наприкінці 70-х років і звичайно, що обласний автодор підтримував належний стан зупинки, але зупинка вже за стільки років фізично застаріла, частково поруйнувалася та потребувала якісного ремонту.

Призначення пенсії в “один дотик” – Пенсійний фонд України представив відеоінструкцію

Нещодавно Пенсійний фонд України презентував новий сервіс – призначення пенсії онлайн. Він дозволяє призначити пенсію за одне відвідування сервісного центру. Для цього потрібно лише попередньо подати заяву та всі необхідні документи через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України.

GoExport. Українських підприємців навчать продавати продукти і одяг закордон

27 вересня в Україні стартує навчальна програма «GoEXPORT: вихід на нові ринки», яка допоможе українським брендам ефективно просувати свою продукцію на міжнародний ринок. Програма експортної освіти охопить три пріоритетні сектори української економіки, першим з яких стане текстильна промисловість.

24 вересня 2019 року в Солобківціях і одночасно у всіх регіонах України заплановане проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед школярів «Challenge Fest.

Ініціатор проведення Всеукраїнського фестивалю - Міністерство молоді та спорту України, організатор фестивалю в с. Солобківці - Відділ освіти, культури, охорони здоров'я та соціальної політики Солобковецької ОТГ.