Контролюючі органи перевіряють дотримання вимог карантину в області

Протягом 31.10.2021 р. працівниками Держпродспоживслужби охоплено контролем по виконанню посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням COVID-19 (проведення температурного скринінгу, поточної дезінфекції приміщень, забезпеченість антисептиками та засобами індивідуального захисту, дотримання протиепідемічних розривів, реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді тощо) 195 суб’єктів господарювання, з них 22 заклади громадського харчування, 88 об’єктів торгівлі продовольчими товарами, 45 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, 16 агропродовольчих ринків та 24 інших об’єктів.

COVID-сертифікат у Дії стане отримати простіше: що змінилося

Уряд спростив отримання COVID-сертифікатів у Дії. Тепер для цього не потрібен електронний підпис, зокрема, і Дія.Підпис, для якого було треба було підтвердження особи за допомогою Photo ID. Тепер достатньо буде згоди користувача. Створення сертифікату без підпису вже доступно в останньому оновленні застосунку, тож оновіть його.

«Прокурорами  Ярмолинецького відділу Хмельницької окружної прокуратури проведено прийом громадян з питань виявлення та запобігання випадків домашнього насильства над дітьми»

«Прокурорами Ярмолинецького відділу Хмельницької окружної прокуратури проведено прийом громадян з питань виявлення та запобігання випадків домашнього насильства над дітьми»

Тема насильства над дітьми  – це не та тема, яку можна замовчувати в суспільстві. Це тема, яка несе страх, сором, відчай… На жаль, проблема насильства, а особливо домашнього насильства, є актуальною.

Як отримати сертифікат про вакцинацію на порталі Дія

Якщо ви вакциновані від COVID-19 та хочете отримати відповідний сертифікат, але не можете скористатися мобільним додатком Дія? Тоді згенеруйте його в особистому кабінеті на порталі Дія. Державні послуги онлайн. Таким чином можна сформувати міжнародний Covid19-сертифікат про вакцинацію з QR-кодом.

28 ЖОВТНЯ — 77-МА РІЧНИЦЯ З ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

28 жовтня Україна відзначає 77-му річницю вигнання нацистських окупантів із України. В цей день вшановують українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів, будучи в лавах Червоної армії або Української повстанської армії.

Псевдобанкіри виманили у мешканців Хмельницької області 130 тисяч гривень

Минулої доби на Хмельниччині було зареєстровано 5 випадків шахрайств. Три із них стосувалися діяльності так званих псевдобанкірів, які повідомляли потерпілих про сторонні втручання у їхні рахунки і під приводом захисту знімали з карток усі кошти.

З 30 жовтня Хмельниччина – в “червоній” зоні карантинних обмежень

На території Хмельницької області з 00 годин 00 хвилин 30 жовтня буде встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні.

НЕЗАБАРОМ ДО «ЧЕРВОНОЇ» ЗОНИ ВІДНЕСУТЬ ЩЕ 5 ОБЛАСТЕЙ, СЕРЕД НИХ І ХМЕЛЬНИЧЧИНУ

Незабаром у “червоній” зоні епідемічної небезпеки буде вже 13 областей України. До “червоного” рівня віднесуть Житомирську, Луганську, Львівську, Хмельницьку й Чернігівську області, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу 26 жовтня.